Årets matchprogram klart

Läs vidare – så hittar du samtliga seriematcher 2015 för KIK:s A-lag i division 4 och Kappelshamn/Fårösund B i division 5. Dessutom spelar vi åttondelsfinal i DM lördagen den 11 april kl 15.00 mot Väskinde på Rävhagens konstgräs.

Division 4
Herrar
040100003 1 Kappelshamn IK FC Gute B 2015-04-15 18:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 4 Herrar 040100009 2 Fardhem Garda BK Kappelshamn IK 2015-04-25 16:30 Fardhem IP 04017 1
Division 4 Herrar 040100012 3 Kappelshamn IK Dalhem IF B 2015-04-29 19:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 4 Herrar 040100016 4 Väskinde AIS Kappelshamn IK 2015-05-09 16:00 Björkome IP 04039 1
Division 4 Herrar 040100021 5 Kappelshamn IK Visby AIK 2015-05-13 19:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 4 Herrar 040100028 6 Levide IF Kappelshamn IK 2015-05-23 16:00 Levide IP 04018 1
Division 4 Herrar 040100039 8 Kappelshamn IK IFK Visby 2015-06-03 19:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 4 Herrar 040100041 9 IF Hansa-Hoburg Kappelshamn IK 2015-06-13 16:00 Hansavallen 04015 1
Division 4 Herrar 040100049 10 Kappelshamn IK Hangvar SK 2015-06-17 19:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 4 Herrar 040100052 11 Kappelshamn IK Fårösunds GOIK 2015-06-24 19:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 4 Herrar 040100058 12 FC Gute B Kappelshamn IK 2015-07-04 16:00 Gutavallen 04038 1
Division 4 Herrar 040100064 13 Kappelshamn IK Fardhem Garda BK 2015-07-08 19:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 4 Herrar 040100067 14 Dalhem IF B Kappelshamn IK 2015-07-29 19:00 Dalhem IP 04025 1
Division 4 Herrar 040100071 15 Kappelshamn IK Väskinde AIS 2015-08-05 19:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 4 Herrar 040100076 16 Visby AIK Kappelshamn IK 2015-08-12 19:00 Gutavallen 04038 1
Division 4 Herrar 040100083 17 Kappelshamn IK Levide IF 2015-08-19 19:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 4 Herrar 040100094 19 IFK Visby Kappelshamn IK 2015-09-02 19:00 Rävhagen Konstgräs 04004 3
Division 4 Herrar 040100096 20 Kappelshamn IK IF Hansa-Hoburg 2015-09-12 11:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 4 Herrar 040100104 21 Hangvar SK Kappelshamn IK 2015-09-19 16:00 Skogsgläntan 04030 1
Division 4 Herrar 040100107 22 Fårösunds GOIK Kappelshamn IK 2015-09-26 16:00 Fårösund IP 04033 1

 

Division 5 Herrar 040110002 1 Kappelshamn/Fårösund När/Hemse 2015-05-03 15:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 5 Herrar 040110005 2 Kappelshamn/Fårösund Vänge IK 2015-05-07 19:00 Fårösund IP 04033 1
Division 5 Herrar 040110012 3 Klintehamns IK Kappelshamn/Fårösund 2015-05-17 15:00 Klintevallen 04023 1
Division 5 Herrar 040110017 5 Kappelshamn/Fårösund Stenkyrka IF 2015-05-28 19:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 5 Herrar 040110023 6 Fardhem Garda BK B Kappelshamn/Fårösund 2015-06-07 15:00 Garda IP 04012 1
Division 5 Herrar 040110027 7 Kappelshamn/Fårösund Hangvar SK B 2015-06-11 19:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 5 Herrar 040110031 8 Levide IF B Kappelshamn/Fårösund 2015-06-21 15:00 Levide IP 04018 1
Division 5 Herrar 040110034 9 IF Hansa-Hoburg B Kappelshamn/Fårösund 2015-06-28 15:00 Hansavallen 04015 1
Division 5 Herrar 040110038 10 När/Hemse Kappelshamn/Fårösund 2015-08-06 19:00 När IP 04021 1
Division 5 Herrar 040110041 11 Vänge IK Kappelshamn/Fårösund 2015-08-13 19:00 Vänge IP 04008 1
Division 5 Herrar 040110048 12 Kappelshamn/Fårösund Klintehamns IK 2015-08-20 19:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 5 Herrar 040110053 14 Stenkyrka IF Kappelshamn/Fårösund 2015-09-06 15:00 Gullbjerge IP 04006 1
Division 5 Herrar 040110059 15 Kappelshamn/Fårösund Fardhem Garda BK B 2015-09-13 15:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 5 Herrar 040110063 16 Hangvar SK B Kappelshamn/Fårösund 2015-09-17 19:00 Slite Konstgräs 04027 1
Division 5 Herrar 040110067 17 Kappelshamn/Fårösund Levide IF B 2015-09-27 15:00 Snäckersvallen 04031 1
Division 5 Herrar 040110070 18 Kappelshamn/Fårösund IF Hansa-Hoburg B 2015-10-04 15:00 Fårösund IP 04033 1